Cartoon Network Türkiye
Cartoon Network Türkiyeye Hoşgeldiniz! Lütfen Giriş Yapınız , Eğer Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz!
Sayın Cartoon Network Türkiye...
Cartoon Network Türkiye
Cartoon Network Türkiyeye Hoşgeldiniz! Lütfen Giriş Yapınız , Eğer Üye Değilseniz Lütfen Üye Olunuz!
Sayın Cartoon Network Türkiye...
Cartoon Network Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cartoon Network Türkiye

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Cartoon Network Türkiyeye Hoşgeldiniz! Forumuzun Bütün Kaynaklarından Yararlanabilmek İçin Üye Olmalısınız! İnşallah Değerli Vakitinizle İyi Vakitler Geçirirsiniz... İyi Vakit Geçirmeniz Dileğiyle Hoşçakalın! Powered By : Cartoon Network Türkiye

Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları

2 posters
YazarMesaj
OcéâNßLuê.
Cartoon Network Üye

Cartoon Network Üye
OcéâNßLuê.

İş/Hobiler : Öğrenci/PC,Dans.
Ruh Hali : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları Kizgin10
İşletim Sistemi : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları Yk-vista-ultimate
Tutuğum Takım : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları 47881110
Müzik Türü : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları Rockkj4
Cinsiyeti : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları Erkek
En Sevdiğiniz Çizgi Film : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları B131bc10
İnternet Sağlıyıcım : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları Vo9zid10
Pokemonun : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları 0046c227acf50263a2c4ebd62a4946c2
Sanal Hayvanım : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları Cccfis12

Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları Empty
MesajKonu: Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları   Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 25, 2010 9:23 am

Çamur Ateş
Bir Methosian'dır.Çamur ateş patlayıcı metan gazı üreten, inanılmaz derecede güçlü, adeta yürüyen bir gübre yığınıdır. Bir alev makinası gibi ellerinden ateş püskürtebilir.Ellerinden çıkardığı gaz ile bitkileri kontrol eder. Çamurdan oluştuğu için ona fırlatılan herşey içinden geçip gider bu nedenle fiziksel darbelere ve lazerlere karşı çok dayanıklıdır. Kaybettiği organlarını yeniden oluşturabilir.yaban asma ve ateş topunun görevini üstlenmiştir

Jetışını
Bir Aerophian'dır.Yüzen kanat suda yüzebilen ve havada uçabilen, dev bir balığa benzeyen bir yaratıktır. Gözlerinden ve kuyruğundan lazer ışını çıkarabilir. Ses hızının bir kaç katı hızla suda ya da havada hareket edebilir. İğnesinden yaydığı dalgalarla saldırganın sinir sistemini bozabilir. Yüzen Çene ve Pul Kanat'ın Görevini üstlenmiştir.

Büyük Korku
Büyük korku her maddenin içinden geçebilen bir hayalettir. Her kütlenin içinden geçebilir. Görünmez olabilir ve istediği her şeyin ısısını sıfırın altına düşürebilir.Gölge hayaletin görevini üstlenmiştir.

İnsanazor
Yarı insan yarı dinozor olan İnsanozor Ben’in fiziksel olarak en güçlü formudur. Süper gücüyle birçok engelin üstesinden gelebilir. Kolayca boyutlarını değiştirebilir ve boyu yaklaşık 20 metreye kadar uzayabilir.Dört Kol'un görevini üstlenmiştir.

Fırtına Beyin
Yengece benzeyen kıskaçları ve beynini saklayan güçlü bir kabuğu vardır. Beyninden elektrik çıkarabilir ve elektrik kalkanları yapar.Süper zekaya sahiptir. Sadece düşünerek elektrik fırtınaları yaratabilir.Gri Madde'nin görevini üstlenmiştir.

Krom Taş
Elmas Kafanın ikinci versiyonu gibidir.Aynen onun gibi dayanıklıdır ama Krom Taşı elmas değil kromdur.Çok güçlü mor kristtaller(Yani krom) atar ve bulunduğu bir ortamda kristalleri toplayarak çok güçlü bir savunma yaratabilir ayrıca ellerinden ışın atar.Kendisine gelen ışın ve lazerleri geri yansıtma özelliği vardır.Elmas Kafa'nın görevini üstlenmiştir.

Uzaylı X
Omnitrix' teki en güçlü uzaylıdır.Zamanı kontrol edebilir ama bu yeteneğini bir kez kullandıktan sonra donar ve başka bir boyutta hapsolur.Bu boyuttan kurtulabilmesi için diğer iki Uzaylı X'ten herhangi birinin onayını alması gerekir ancak bu şekilde geri dönebilir.Evrende bu uzaylıdan sadece 3 tane vardır.Uzaylı X evrendaki en güçlü uzaylıdır. Ben'in dönüşebildiği Uzaylı X aklın sesi olan Uzaylı X tir.Evrendeki diğer ikisi de saldırganlık ve şevkatin sesidir.

Tek Hücre
Sümük tabakasına benzemektedir. Kafasının üstünde onu sürekli takip eden minik ufo onu bir arada tutar ve onun üstündeki hoparlör sayesinde konuşur . İstediği zaman yada şiddetlice yere düştüğünde dağılır ama ufo onu tekrar toparlar. Robotların küçük aralıklarından içlerine girip onları patlatabilir.Bazen kendisini katı hale getirir ve rakiplerini ezer.güncellemenin görevini üstlenmiştir

Yankı Yankı
Bir Sonorosian'dır.Kendini kopyalayabilen küçük bir uzaylıdır.Yükses ses frekansları çıkararak bayıltır ya da sağır eder.Ses dalgalarıyla bir şeylerin yerini bulabilir.Ditto'nun görevini üstlenmiştir.

Örümcek Maymun
4 gözü ve 4 kolu vardır.Kuyruğundan ve ellerinden ağ atar.Maymuna benzer ama 4 kolu vardır.Sürekli hoplayıp zıplar.Mavi rengi bazı yerlerde kamuflaj sağlar.

EK UZAYLILAR

Yıldırım Topu
Ben 10'deki Yıldırım Topu ama daha güçlüdür.Gülle olabilir.

Yalayut
Aynı Ben 10'deki gibi metal yiyip, sindirip, lazer topu olarak geri tükürür.

Büyük Yön(way Big)
Boyu 1200m olmuştur.Birinci sezondan 2 kat daha güçlüdür.Dünyalar savaşı part 1 de görülmüştür.

Lodestar
Bir Magnosapien'dir.Metali kontrol edebilir ve manyetik patlamalar yapabilir.

Rath
Uzaylı bir kaplandır.Çok güçsüzdür ve sadece kedi gibi kükremesi vardır.Çok küçüktür.Çok zeki dir vardır.

Gölge Hayalet
Bir Ektonurit'tir.STANDART görünmez olabilir.Eski haiine benzer.Ama bu sefer omnitrix ten yine kaçmıştır.Görüldügü bölümler: Vilgax sın İntikamı 1-2. Ghost Town bölümlerinde görülür. Gölge Hayalet

Nanomech
Bu uzaylı ben 10 alien swarmda görülmüştür.istedği kadar küçülebilir.insanların içine girebilir.ayrıca elektrik ve lazer atar ve ben 10 ultımate aliende görülür.

masqurade
Paylaşımcı Üye

Paylaşımcı Üye
masqurade

İş/Hobiler : ps2 oynamak
Lakap : Ufuk
Ruh Hali : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları Uzgun10
İşletim Sistemi : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları Yk-xp
Tutuğum Takım : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları 87017210
Müzik Türü : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları Rockkj4
En Sevdiğiniz Çizgi Film : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları 4d6bf810
İnternet Sağlıyıcım : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları 9mlifg10
Pokemonun : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları 0046c227acf50263a2c4ebd62a4946c2
Sanal Hayvanım : Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları 3d-her10

İtibar
İtibar:
Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları Left_bar_bleue100/100Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları Empty_bar_bleue  (100/100)
Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları Empty
MesajKonu: Geri: Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları   Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları I_icon_minitimeSalı Ağus. 31, 2010 6:51 am

bilgi için saol

Ben 10: Alien Force Uzaylı Tanıtımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ben 10 Alien Force Alien X Bölümü
» ben 10 alien swarm ( uzaylı kovanı )
» Ben 10:Alien Force
» Ben 10 : Alien Force Resimleri
» Ben 10 Alien Force Müziği