Cartoon Network Türkiye


 
AnasayfaKapıSSSAramaKayıt OlGiriş yap
Cartoon Network Türkiyeye Hoşgeldiniz! Forumuzun Bütün Kaynaklarından Yararlanabilmek İçin Üye Olmalısınız! İnşallah Değerli Vakitinizle İyi Vakitler Geçirirsiniz... İyi Vakit Geçirmeniz Dileğiyle Hoşçakalın! Powered By : Cartoon Network Türkiye
Cartoon Network Türkiye

Cartoon Network Türkiye - Kayıt Anlaşması


Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.

1. Üyelerimiz Kesinle pornografik,hack ve içeren paylaşımlar yapamazlar. Bunlardan ''cartoonnetworktrfan.forumotion.com'' kesinlikle sorumluluk kabul etmez..
2. Üyeler herhangi bir kelimenin bir kısmını veya tamını kesinlikle büyük harf kullanarak yazamazlar.
3. Aynı kişinin iki tane hesabı olması sonucu o üye banlanacaktır.
4.Hiçbir üye ırk,din,dil,mezhep,milliyet ayrımı gözeten mesaj ve paylaşım yapamazlar. T.C anayasası ve kanunlarına aykırı hiç bir faaliyet kabul edilmeyecektir.
5. Üyeler ve Yöneticilere küfür etmek banlanma sebebi dir.
6. Hiçbir üyeyi aşalayıcı ve küçük görürmüş gibi mesaj yazmak ve ya pm de kafa tutmak kesinlikle yasaktır...
7. İmzalarda resim,fontlu,yazı kullanmak serbesttir sadece boyutlarının makul olması gerekir.
8. İmzalarda ve mesajlarda reklam,küfür,argo içerikli mesajlar kullanmak yasaktır.
9. Profil bölümü ve bu konu ile ilgili açılmış konu dışında kendi sitesinin veya başka sitenin reklamını vermek yasaktır.
10. Mod'lar gereksiz ve aynı olan konuları kesinlikle kilitlemekle yükümlüdürler...Ayrıca üyeler hiçbir mod'a hesap soramaz itiraz edemez..[/center]
11. Üyelerimiz yeni konu açmadan önce arama yapmalıdırlar...
12. Sadece Smiley den oluşan mesaj atmak yasaktır...Mesajınız silinir çünkü mesajlarda yorum olması gerekmektedir..
13. Bir sorununuz olduğunda Mod'lar ve ya Admin'lerle görüşmeniz önerilir.
14. En yakışıklı üye kim?,en çalışkan admin kim? türünden anket açmak yasaktır..
15) Üyelerimiz hiçbir şekilde haksızlığa uyratılamaz uğrayamaz...
16)Flood yapmak kesinlikle yasaktır!...
17) P.i.s , sağol , paylaşım için teşekkürler vb kalıplaşmış mesajlar yasak.
1 Başka sitelerden kaynak belirtmeden alıntı yapmak yasaktır!
19) Türkçe'ye uymayanlar en fazla 2 uyarıdan sonra banlanacaktır! Bu Kurallara Uymayan Üyeler Gerekli Ceza ile Cezalandırılacaklardır. ( süreli veya süresiz uzaklaştırma , uyarma , banlama vs gibi )